JB News

JB si nechává narůst knír

27. srpna 2011 v 8:25 | KajiBelieber
Vzhledem k tomu, že Justin už vícekrát řekl, že by si chtěl nechat narůst vousy a nebo alespoň knírek, tak na tom stále trvá! Justin o tom mluvil asi před půl rokem, že by si chtěl nechat narůst vousy a zdá se, že významně v posledních několika dnech se pro to také rozhodl...
Podívejte se na obrázek níže, kde můžete vidět Justina vyfoceného v neděli (14. 7.). Na fotce je opravdu zřejmé, že si Justin nechává do budoucna narůst knír a roste rychleji, než kdy dříve. Justinův knír roste zatím nenápadně a tak zatím fanoušci necítí, zas až tak příliš drastický rozdíl, ale faktem je, že rostou opravdu rychleji

imagebam.com

JB bude zpívat Next2You na VMA

27. srpna 2011 v 8:22 | KajiBelieber

Justin by měl vystopit společně s Chrisem Brownem na Video Music Awards 2011 a zaspívat Next2You, ale Chris na TWITER napsal, že by tam měl vystupovat sám..↓ Program vystupujících na VMA..ZDROJ:Justin-bieberfever.blog.cz

JB na koncertě Taylor Swift

24. srpna 2011 v 19:16 | KajiBelieber
Justin se včera objevil na koncertě country princezny Taylor Swift.. Zaspívali společně song od Justinka BABY ..:)) Justin poté napsal Taylor na TWITTER: '' měli bychom to dělat častěji. :) skvělá show! .'' Upřímě musím říct, že se jím to povedlo..:)) Miluju ten Rap vždycky od Justina..:D Tu jednu dobu jsem myslela, že chytnu infarkt..:DD Jak si Biebs sundával tu košili a už jsem viděla kousek toho svalu a já jenom AWWW..:DDD A nakonec to hodil zpátky na sebe..:\\ Škoda..:DD Taylor taky hezký zpívala a slušelo jí to..:)) Takže video níže...:))

Will.I.am řekl: Justin Bude druhý MJ

22. srpna 2011 v 13:53 | KajiBelieberV rozhovoru pro Radio Disney , Black Eyed Peas Will.I.am řekl: "Byl jsem s Justin ve studiu před dvěma dny, pracuje na svém novém albu, a my jsme měli opravdu skvělý rozhovor.
"Justin může být jako Michael Jackson, Justin, vaše kariéra bude tak dlouho.Budete prvním umělcem, který bude vysílat na Mars.


Justin a Sel v zábavném parku Hershey

22. srpna 2011 v 13:46 | KajiBelieber
Sel si včera zašla do Hershey Parku společně s Justinem. Justin za ní přijel a tráví spolu nějaký čas. Strašně jim to spolu sluší. Líbí se mi ty jejich čepky..:D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pod článkem i videa..

Pár novinek JB

22. srpna 2011 v 13:39 | KajiBelieber

Selena říká, že Justin není stejný regulator života jako její EX..
Ukázalo, že Justin je vážně skvělý, láskyplný a romantický přítel a není žádný regulátor života, jako její bývalí přítel, jak citovala Selena v nedávném rozhovoru pro Top Of The Pops.
"S ním můžu být sama sebou," řekla Selena, která se také vyjádřila o tom, jak s ní Justin hezky zachází na rozdíl od jejího ex, který ji jen neustále kontroloval a určoval ji, jestli se může bavit s přáteli a rodinou. "Nebyla jsem sama sebou po celý rok. Bylo to velmi těžké období. Prostě jsem se jen snažila být perfektní pro něj (bývalého přítele) a vůbec jsem se o nic jiného nestarala," řekla Selena.
Ex-přítel Seleny byl známý herec Taylor Lautner, s kterým Selena chodila před rokem. "Líbí se mi nosit oblečení, v kterém se cítím dobře a on pro to prostě nikdy neměl pochopení! A já tak miluji mikiny a když jsem byla s ním, tak jsem je kvůli němu nemohla nosit, abych se mu prostě líbila!"

Justin možná bude moderovat MTV EMA 2011;

22. srpna 2011 v 13:33 | KajiBelieber
Pověsti, že by mohl být Justin jedním z favoritů na moderování na současné události v roce 2011 MTV Music Awards, které se budou konat v listopadu v Belfastu. Zdá se, že ředitelé udílení cen byli opravdu ohromeni jeho rolí jako host, když byl on-line připojen přes webkameru během udílení cen, loni v Madridu.
Britský deník The Sun řekl: "Takový byl dopad Justina na šéfy cen, že uvažují o tom, aby byl z Justina moderátor v letošním roce a představoval celou akci živě. Na seznamu favoritů je rovněž Snoop Dogg, Miley Cyrus a Katy Perry, ale i přesto se zdá, že vše je spíše ve prospěch Justina.''
Pokud to skutečně bude pravda, bude Justin nejmladším moderátorem udílení cen a pořad bude mít hodně diváků, kteří budou udílení cen a hlavně Justina sledovat. Justin má totiž po celém světě miliony fanoušků! Nicméně, je tu i také velký problém, který narušuje možnost, aby mohl Justin moderovat: Justin je nominován na několik ocenění a to může bránit jeho výkonu, jako moderátora show.

Předělaný hříšný tanec..? :))

13. srpna 2011 v 12:23 | KajiBelieber

1987 Dirty Dancing Film je zpět! Bude Justin hrát roli?

Podle Marieclaire.co.uk, Kenny Ortega, choreograf pro původní 1987 filmu, potvrdil, že bude řídit moderní remake tohoto filmu.
Kenny Ortega říká: "Možnost přímé Dirty Dancing je jako návrat domů pro mě. Těším se na sestavení velkého tvůrčí týmu a je vzrušující přivést Dirty Dancing na obrazovku pro novou generaci. "
I když je zatím nebylo rozhodnuto, kdo bude hrát v kultovním dramatu letní romanci,.,Říká se že Justin Timberlake, Rob Pattinson, Zac Efron, Derek Hough a Justin by mohli hrát idola Johnny Castle, .


Lea Michele , Emma Stone a Miley Cyrus by mohli být vybrány pro roli "baby", původně hrála Jennifer Grey.
Producenti věří, že toto je čas, aby konečně předělali Dirty Dancing .


Justin je na seznamu nejlépe placených mladých celebrit!

13. srpna 2011 v 12:15 | KajiBelieber

Podle People.com, Justin a Miley Cyrus jsou dva z nejbohatších teenagerů v Hollywoodu! Justin v minulém roce vydělal 53.000.000 dolarů (hlavně na filmu Never Say Never a parfému Someday) - a Miley Cyrus v minulém roce vydělala 48.000.000 dolarů (hlavně na jejím turné).
I přesto, že se Justin v minulém roce stal nejbohatší dospívající celebritou a nejvíce peněz získal v roce 2011, tak i přesto je Miley stále nejbohatší dospívající celebritou v Hollywoodu!

  • 1. Justin Bieber - 53.000.000 dolarů
  • 2. Miley Cyrus - 48.000.000 dolarů
  • 3. Taylor Lautner - 8,5.000.000 dolarů
  • 4. Angus T. Jones - 7,8.000.000 dolarů
  • 5. Nick Jonas: 12,5.000.000 dolarů
  • 6. Selena Gomez: 5,5.000.000 dolarů

Demi Lovato a Justin Bieber duet

2. srpna 2011 v 12:27 | KajiBelieber
Takže je oficiálně potvrzeno, že Demi a Justin budou mít duet..:)) Jsem teda zvědavá jaká bude..Myslím, že to bude bomba..:))

Justin na tour od Sel..

2. srpna 2011 v 12:08 | KajiBelieber
Justin se objevil na koncertě od Sel..:)) Byli v zákulisí a podporovali se..:)) Byl tam s něma i Kenny a Christina gremmi..:)) Myslím, že je předskokankou Sel..:)) ale to nevím jistě..:))


Sel nahoře bez co na to Justin?

2. srpna 2011 v 11:53 | KajiBelieber
imagebam.com

Na netu se objevila fotka sel jak se opaluje ...Sel si myslela, že jí paparazzy nenajdou, ale stalo se.. Ale tak podle mě to není zas tak nejhorší..Některé vyfotili hůř.. Všichni si pak řekli co na to Justin nerozejde se sní..? Proč by měl že..:D jenom odpověděl na Twiiter tohle "Proč jsi tak krásná, že nevíš, jak moc jsi krásná...pro mě."

Justin v Praze nebude..:((

1. srpna 2011 v 21:13 | KajiBelieber


Justinek měl 30.8. přijet do Prahy na křest DVD Never Say Never..:)) Včera to bylo v novinách všude.. Jenže dneska ve VIP zprávách bylo potvrzeno že nebude..:(( Jak já jsem se těšila azse nic..:((

Začíná to 3:12

Justin měsiční pauza

21. července 2011 v 21:40 | KajiBelieber

Justin si dává měsíční pauzu,aby nabral síli a aby mohl pracovat na svém novém albu..:))
Už ví, co bude s malým množstvím času dělat - odpočívat a být jen teenager, řekl pro The Hollywood Reporter. "Bylo to skvělé jen přemýšlet a užívat si s přáteli. Stále rostu. I když pracuju každý den, nemáte opravdu šanci zjistit, kdo jste. Užijte si přestávku Justina, a těšíme se na nové album. #Believe :) Které by mělo vyjít 14.listopadu 2011..:))

Zlata Hlava Justina

21. července 2011 v 21:33 | KajiBelieber
Byla vytesaná hlava Justina, která stojí něco přes 1, 000, 000 dolarů..:)) nejdřív ji vyformovali z hlíny a poté pozlatilli..:)) Pracovalo na tomhle projektu deset lidí, včetně profesionálních umělců, sochařů a specialistů nějakých deset týdnů..:)) Ale osobně si myslím, že to stojí za to..:)) WOW

Justin 10 000 Tweets

20. července 2011 v 17:13 | KajiBelieber
Wow..:O Justin dosáhl 10 000 tweetů..:))) Hned napsal jak si váží nás fanoušků..:)) My taky Justine..:DD ♥
Opravdu je to teprve začátek..:)) Jak také napsal..:))

Justin chce na Vysokou školu

20. července 2011 v 17:04 | KajiBelieber

Justin nechodí do školy jako každý..:) Má svého domácího učitelé s kterým se učí na turné atd.. JB je velice chytrý a chce jít studovat Vysokou školu..:)) Jenže někteří mu říkají, že to není pro něho moc dobré, protože by to mohlo něco udělat s jeho karierou..:) Ale na druhou stranu Biebs chce pořád dělat to co mu nejvíce jde a toje hudba..:)
Co myslíte vy měl by jít na vášku nebo ne..? :)

Justin dostal nový Skate

19. července 2011 v 19:21 | KajiBelieber
Justin a jeho tanečníci Alfredo Flores a Quincy dostali nové skateboardy..:) Jsou krásné..:))*

Justin na Nestlé nanuku

19. července 2011 v 19:17 | KajiBelieber
Zmrzlina od značky Nestlé s obrázkem Justina se vyrábí v Izraeli.
Podívejte se na fotku zmrzliny, kterou pořídil jeden fanoušek, který viděl výrobek v obchodě v Izraeli. Doufám, že se zmrzlina co nejdříve objeví i u nás. ;) Musí určitě chutnat sladce a skvěli..:DD Protože prostě JUstin..:DD
imagebam.com

Justin byl na svatbě bratrance od jeho fanynky

19. července 2011 v 19:03 | KajiBelieber
Zjístila jsem co to byla za svatba..:))Ženil se bratranec jedné fanynky
Justin a Sel se prý dostali na svatbu bratrance od jeho fanynky úplnou náhodou. Prý se spolu procházeli po pláži po společné věčeři a poté Justin uslyšel někde hrát svojí písničku na nedaleké oslavě. Tak se rozhodli, že tam spolu půjdou a překvapí tím hosty, ale vůbec nevěděli, že se tam koná svatba! Když tam přišli všichni začali šílet a všímat si jen jich, Justin potom také popřál hodně štěstí novomanželům. Justin se na svatbě také ochotně fotil s lidmi co tam byli. ;)
Fanynku můžete znát jak se s Biebsem potkala díky Ellen Show..
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Videa v celém článku
 
 

Reklama