Pár novinek JB

22. srpna 2011 v 13:39 | KajiBelieber |  JB News

Selena říká, že Justin není stejný regulator života jako její EX..
Ukázalo, že Justin je vážně skvělý, láskyplný a romantický přítel a není žádný regulátor života, jako její bývalí přítel, jak citovala Selena v nedávném rozhovoru pro Top Of The Pops.
"S ním můžu být sama sebou," řekla Selena, která se také vyjádřila o tom, jak s ní Justin hezky zachází na rozdíl od jejího ex, který ji jen neustále kontroloval a určoval ji, jestli se může bavit s přáteli a rodinou. "Nebyla jsem sama sebou po celý rok. Bylo to velmi těžké období. Prostě jsem se jen snažila být perfektní pro něj (bývalého přítele) a vůbec jsem se o nic jiného nestarala," řekla Selena.
Ex-přítel Seleny byl známý herec Taylor Lautner, s kterým Selena chodila před rokem. "Líbí se mi nosit oblečení, v kterém se cítím dobře a on pro to prostě nikdy neměl pochopení! A já tak miluji mikiny a když jsem byla s ním, tak jsem je kvůli němu nemohla nosit, abych se mu prostě líbila!"

Justin vzal Selenu do nejlepší Italské restaurace v USA
Justin vzal Selenu do nejlepší italské restaurace ve Spojených státech, Vetri. Kde spolu byli 18. srpna.
Justin a Sel byli na romantické večeři v restauraci Vetri, na Spruce Street večer. Dali si spostu jídel a chválili kuchaře, který jim dodával nejlepší ochutnávky. Restaurace Vetri se označuje, jako nejlepší italská restaurace v USA.
Na skvělé večeři v restauraci Vetri byli ve Philadelphii. Tato restaurace je skvělou volbou, kde si pár může dopřát alespoň trochu soukromí.
Justin králem léta..?

USA je uprostřed léta a proto jedna zahraniční stránka E!Online vytvořila novou anketu s názvem Král léta a Justin je v kandidátním listě. První fáze voleb má 16 kandidátů, ale jen 8 kandidátů může postoupit do další fáze. Tentokrát Justin soutěží s Princem Williamem, takže se musíme snažit, aby Justin dostal víc hlasů než Princ William. Hlasování je strašně jednoduché. Pod článkem máte hlasování, tak jen prostě klikněte na Justina :) Hlasovat můžete ZDE.
Zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama