Srpen 2011

Never Say Never DVD Director's fan cut

27. srpna 2011 v 8:37 | KajiBelieber |  Videos


Po filmu Never Say Never vyšlo také DVD se sestřihánýma kouskama ze zákulisí, koncertů atd.. Jsem zvědavá jestli Never Say Never DVD Director's fan cut bude i u nás..:)
↓Pár videí na kdyby jste chttěli na youtube jich najdete i víc..:))


JB si nechává narůst knír

27. srpna 2011 v 8:25 | KajiBelieber |  JB News
Vzhledem k tomu, že Justin už vícekrát řekl, že by si chtěl nechat narůst vousy a nebo alespoň knírek, tak na tom stále trvá! Justin o tom mluvil asi před půl rokem, že by si chtěl nechat narůst vousy a zdá se, že významně v posledních několika dnech se pro to také rozhodl...
Podívejte se na obrázek níže, kde můžete vidět Justina vyfoceného v neděli (14. 7.). Na fotce je opravdu zřejmé, že si Justin nechává do budoucna narůst knír a roste rychleji, než kdy dříve. Justinův knír roste zatím nenápadně a tak zatím fanoušci necítí, zas až tak příliš drastický rozdíl, ale faktem je, že rostou opravdu rychleji

imagebam.com

JB bude zpívat Next2You na VMA

27. srpna 2011 v 8:22 | KajiBelieber |  JB News

Justin by měl vystopit společně s Chrisem Brownem na Video Music Awards 2011 a zaspívat Next2You, ale Chris na TWITER napsal, že by tam měl vystupovat sám..↓ Program vystupujících na VMA..ZDROJ:Justin-bieberfever.blog.cz


Jedu na premiéru Never Say Never do Prahy

26. srpna 2011 v 11:09 | KajiBelieber |  Kaji

ahooooj..:DD Dneska je můj nejlepší den v životě..:DDD Jak víte 30.8 je v Praze premiéra filmu Never Say Never..O lístky se muselo soutěžit.. V óčku se mi to nedařilo tak jsem ještě včera rychle poslala fotku do Popcornu a vyhrála jsem to..:DDD Dneska s epodívám na E-mail a tam stali jste se vítězem..:DD Já začla křičet a aji brečet radostí..:DDD Bude to super všichni Beliebers se setkají..:DD Takže už v úterý áááááá...:DDD Já jsem štastná..:DDD Praha volá..:DD Pak vám tu dám fotky a tak pokud budu fotit ale pokusím něco cvaknout..:DDD

Jinak tohle je ta fotka co jsem poslala do popcornu..:DDD

imagebam.com

JB na koncertě Taylor Swift

24. srpna 2011 v 19:16 | KajiBelieber |  JB News
Justin se včera objevil na koncertě country princezny Taylor Swift.. Zaspívali společně song od Justinka BABY ..:)) Justin poté napsal Taylor na TWITTER: '' měli bychom to dělat častěji. :) skvělá show! .'' Upřímě musím říct, že se jím to povedlo..:)) Miluju ten Rap vždycky od Justina..:D Tu jednu dobu jsem myslela, že chytnu infarkt..:DD Jak si Biebs sundával tu košili a už jsem viděla kousek toho svalu a já jenom AWWW..:DDD A nakonec to hodil zpátky na sebe..:\\ Škoda..:DD Taylor taky hezký zpívala a slušelo jí to..:)) Takže video níže...:))


Outfit Miley VS. Sel

22. srpna 2011 v 14:01 | KajiBelieber |  Kaji
Miley VS. Sel
Na kom se vám líbí více tyhle krásné šaty..? :))

Will.I.am řekl: Justin Bude druhý MJ

22. srpna 2011 v 13:53 | KajiBelieber |  JB NewsV rozhovoru pro Radio Disney , Black Eyed Peas Will.I.am řekl: "Byl jsem s Justin ve studiu před dvěma dny, pracuje na svém novém albu, a my jsme měli opravdu skvělý rozhovor.
"Justin může být jako Michael Jackson, Justin, vaše kariéra bude tak dlouho.Budete prvním umělcem, který bude vysílat na Mars.Justin a Sel v zábavném parku Hershey

22. srpna 2011 v 13:46 | KajiBelieber |  JB News
Sel si včera zašla do Hershey Parku společně s Justinem. Justin za ní přijel a tráví spolu nějaký čas. Strašně jim to spolu sluší. Líbí se mi ty jejich čepky..:D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pod článkem i videa..

Pár novinek JB

22. srpna 2011 v 13:39 | KajiBelieber |  JB News

Selena říká, že Justin není stejný regulator života jako její EX..
Ukázalo, že Justin je vážně skvělý, láskyplný a romantický přítel a není žádný regulátor života, jako její bývalí přítel, jak citovala Selena v nedávném rozhovoru pro Top Of The Pops.
"S ním můžu být sama sebou," řekla Selena, která se také vyjádřila o tom, jak s ní Justin hezky zachází na rozdíl od jejího ex, který ji jen neustále kontroloval a určoval ji, jestli se může bavit s přáteli a rodinou. "Nebyla jsem sama sebou po celý rok. Bylo to velmi těžké období. Prostě jsem se jen snažila být perfektní pro něj (bývalého přítele) a vůbec jsem se o nic jiného nestarala," řekla Selena.
Ex-přítel Seleny byl známý herec Taylor Lautner, s kterým Selena chodila před rokem. "Líbí se mi nosit oblečení, v kterém se cítím dobře a on pro to prostě nikdy neměl pochopení! A já tak miluji mikiny a když jsem byla s ním, tak jsem je kvůli němu nemohla nosit, abych se mu prostě líbila!"

Justin možná bude moderovat MTV EMA 2011;

22. srpna 2011 v 13:33 | KajiBelieber |  JB News
Pověsti, že by mohl být Justin jedním z favoritů na moderování na současné události v roce 2011 MTV Music Awards, které se budou konat v listopadu v Belfastu. Zdá se, že ředitelé udílení cen byli opravdu ohromeni jeho rolí jako host, když byl on-line připojen přes webkameru během udílení cen, loni v Madridu.
Britský deník The Sun řekl: "Takový byl dopad Justina na šéfy cen, že uvažují o tom, aby byl z Justina moderátor v letošním roce a představoval celou akci živě. Na seznamu favoritů je rovněž Snoop Dogg, Miley Cyrus a Katy Perry, ale i přesto se zdá, že vše je spíše ve prospěch Justina.''
Pokud to skutečně bude pravda, bude Justin nejmladším moderátorem udílení cen a pořad bude mít hodně diváků, kteří budou udílení cen a hlavně Justina sledovat. Justin má totiž po celém světě miliony fanoušků! Nicméně, je tu i také velký problém, který narušuje možnost, aby mohl Justin moderovat: Justin je nominován na několik ocenění a to může bránit jeho výkonu, jako moderátora show.

Jsem o5 tady..

22. srpna 2011 v 12:52 | KajiBelieber |  Kaji

Ahoj ahoj ahoj... Takže jsem zpátky z chaty v byla jsem tam celý týden.. Promiňte, že jsem nenapsala, ale nestihla jsem to..:) Bylo tam celkem super až na to, že nám furt zdrhal kocour to nic, ale když přišel byl celí krvaví.. No jo no 2 koucouři se hádali o jednu kočku..:DD To fakt..:D Počasí bylo taky skvělé včera jsem se trošku opálila..:)) Hráli jsme taky stolní fotbal..:DD Koenčně jsem porazila taťku..:DD O víkendu ujedu zas.. Tak hlásím dopřde..:)) No teďkom to venku furt peče..:D Nejspíš aji u vás..Tak dneska jdeme s kámošema na Olzu..:)) A ve středu možná na koupák..:)) Tak doufám, že i Sany si to tam užívá..:))

Opava...

15. srpna 2011 v 22:57 | Sany |  Sany
Anooooo,viděla jsem ho!!....Včera jsem byla v Kravařích....bylo to něco neuvěřitelnýho......dneska sem si normálně myslela,že se mi to zdálo,ale pak sem koukla na fotku a věřila,že to bylo fakt doopravdy :DD Musím říct,že: líbí se mi jak zpívá na živo ještě víc!,nádherně voní,je milý,přátelský,ochotný na nic si nehraje! Prostě tak jak ho znám z vidění z telky tak tak na mě působil i včera!Pro fanoušky by se rozdal,sice nebyla autogramiáda,protože (teda co sem se dozvěděla) po konecertu jel hned do Bratislavy :) Ale někteří ten podpis stejně získali.Já sice ne,bo sem neměla žádný blok,papír ani nic,ale tak, mě to nevadí.Hlavně že mám fotku :D :D Od středy tu nejsem jedem do Chorvatska (konečně :D) takže uvidíte jak se tu o to Kaji postará :D juvááá lidi já sem tak šťastná,že sem ho viděla!!......doporučuju všem co máte možnost jeďte,jeďte,jeďte! ;))

Video - VH1 Do Something Awards

15. srpna 2011 v 13:47 | KajiBelieber |  Videos
Video z koberce..:))


VH1 Do Something Awards

15. srpna 2011 v 13:46 | KajiBelieber |  Performances
Fotky z udílení.. Justin měl nádherné a cool zlaté kalhoty..Prostě SHAWRY MEAN ..DD Na fotkách jsem zahlídla např. Davida Backhama, Adama Lamberta a nebo také i Kennyho. A na ostatních fotkách kde je Justin je také např. s Kim Kardashian, Olivia Munn a nebo s hercem jménem Will Ferrell, s kterým se Justin nejspíše skvěle pobavil. Jinak udílení cen se uskutečnilo v Hollywood Palladium v Californii.Justin byl nominován na VH1 Do Something Awards v kategorii Music Artist. Justin tuhle jedinou nominaci vyhrál a dostal krásnou cenu. Cenou byla krásná bota s křídly, která se mi vážně moc líbí, taková zajímavá cena :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Každý má v sobě něco

13. srpna 2011 v 13:30 | KajiBelieber |  Kaji
Ráda tak brouzdám na You-tube a dívám se na ty talentované lidi.. Je šílené kolik jich tam je.. Přála bych jim aby se
proslavili v tom co dělají ať už zpívají, tancujou, kreslí atd.. Je ale nefér, že některým to výjde a některým ne.. Ale co někdo má prostě štěstí .. Ale vy někteří co si myslíte, že nic neumíte myslím si, že určitě v sobě něco zkrytého máte a měli by jste zkoušet všechno až na to příjdete.. Nevíte třeba pak budete fakt hodně dobří a úspěšní.. To platí i pro ty co ví, že něco umí chcou to dělat pro všechny a ne jen tak pro sebe.. Jděte si prostě za svým cílem..Pracujte na sobě a nenechte utéct příležitost.. Je to škoda neukázat ostatním.. Taky jestli máte nějaké video, nebo fotku jak něco děláte klidně pošlete ráda se podívám.. Tak přeju hodně štěstí všem... Jen tak náhodně jsem tu dala úkázky.. Viz. v celém článku..:))


Předělaný hříšný tanec..? :))

13. srpna 2011 v 12:23 | KajiBelieber |  JB News

1987 Dirty Dancing Film je zpět! Bude Justin hrát roli?

Podle Marieclaire.co.uk, Kenny Ortega, choreograf pro původní 1987 filmu, potvrdil, že bude řídit moderní remake tohoto filmu.
Kenny Ortega říká: "Možnost přímé Dirty Dancing je jako návrat domů pro mě. Těším se na sestavení velkého tvůrčí týmu a je vzrušující přivést Dirty Dancing na obrazovku pro novou generaci. "
I když je zatím nebylo rozhodnuto, kdo bude hrát v kultovním dramatu letní romanci,.,Říká se že Justin Timberlake, Rob Pattinson, Zac Efron, Derek Hough a Justin by mohli hrát idola Johnny Castle, .


Lea Michele , Emma Stone a Miley Cyrus by mohli být vybrány pro roli "baby", původně hrála Jennifer Grey.
Producenti věří, že toto je čas, aby konečně předělali Dirty Dancing .Justin je na seznamu nejlépe placených mladých celebrit!

13. srpna 2011 v 12:15 | KajiBelieber |  JB News

Podle People.com, Justin a Miley Cyrus jsou dva z nejbohatších teenagerů v Hollywoodu! Justin v minulém roce vydělal 53.000.000 dolarů (hlavně na filmu Never Say Never a parfému Someday) - a Miley Cyrus v minulém roce vydělala 48.000.000 dolarů (hlavně na jejím turné).
I přesto, že se Justin v minulém roce stal nejbohatší dospívající celebritou a nejvíce peněz získal v roce 2011, tak i přesto je Miley stále nejbohatší dospívající celebritou v Hollywoodu!

  • 1. Justin Bieber - 53.000.000 dolarů
  • 2. Miley Cyrus - 48.000.000 dolarů
  • 3. Taylor Lautner - 8,5.000.000 dolarů
  • 4. Angus T. Jones - 7,8.000.000 dolarů
  • 5. Nick Jonas: 12,5.000.000 dolarů
  • 6. Selena Gomez: 5,5.000.000 dolarů

Teen Choice Awards 2011

13. srpna 2011 v 12:14 | KajiBelieber |  Performances
Tak tady máte všechny fotky z udílení cen Teen Choice Awards.. Moc jím tom se Sel slušelo..:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zase tady

13. srpna 2011 v 11:33 | KajiBelieber |  Kaji

ahojte lidi..:)) promiňte, že jsem (jsme..:D ) tady teďkom nebyla... Nevím prostě se mi tu moc nechtělo a taky jsem byla většinou venku.. No takže teďkom mám čas takže vám něco přidám..:)) Sany teďkom pojede na koncert Martina do Opavy takže se moc těší.. Přeju jí to.:DD Nevíte třeba se tam do ní zamiluje.:D No nic co si myslíte o tom, že Sel a Justinek se rozešli.? Podle mě to je blbost.. A takové ty bulvárské kecy.. Jo možnáse pohádali, ale pak se zase usmířili.. Taky chcu pogratulovat všem co vyhráli Teen Choice Awards... Justin vyhrál 4 nominace z 5 takže fakt dobrý.. Zaslouží si to.. a Sel taky ta vyhráa 5..:)) No a taky mě překvapilo, že nejvíc toho vyhrál Harry Potter.:D To jsem fakt ráda, protože furt vyhrávalo Stmívání.. Joo Harry Potter je lepší teda aspoň podle mě..:)) Ale na Stmívání se taky ráda podívám ..:)) Hlavně na Taylora..:DDD No už pomalinku začínáme dělat 1 díl naši SHOW no nejakože dělat,ale už máme nápady..:DD Teď mě vlastně napadlo jak se bude jmenovat..:DD A chtěla bych už začít psát tu knížku no příběh..:DD Ale mám hodně nápadů, ale teď nevím jaký vybrat..:D Když tak vám tu sem hodím anketu.:)) A ještě jsme na tenhle týden nevyměnili fotku takže jí tady šoupnu a bude i na příští..:)) Tak to je zatím všechno promiňte za ty moje mega kecy..:DD Tak zatím..:)) ♥

Heeejhoou :D

5. srpna 2011 v 23:05 | Sany |  Sany
Čautééé :D
tak vám zas dávám nějaké to info :D dneska sem byla u holičky tak sem trochu ostříhaná :D jak sem se dočetla Kája byla někde na kole :D ujela prý 70km :D.......na to bych si netroufla :D
Jinak v neděli chystám focení,tak se můžete těšit na nějaké fotos ;)
a taky zítra oslavujem narozky........no to zas bude :D tak sem dneska s bráchou a babinou polítala snad všechny hračkářství,které tady máme :D pak sme byli v pizzerce na ''oběd'' :D no pak sem šla k té holičce :D
Jo to asi víte v Bravu je minirozhovor s Musitany Hope ;)
Jinak jak je rubrika SHOW...tak pro Vás chystáme takové videa ;D.....snad se u nich pobavíte ;) :D
tak to je asi tak vše přeji dobrou noc :):):)